Fotografie Těhotenství a Dětí

Fotografie těhotenství – fotografie budoucích maminek

Nenechte si ujít možnost zachytit jedno z nejkrásnějších období Vašeho života. Vaše těhotenské fotografie zachytíme v našem ateliéru ve Svitavách tak aby se staly výjimečnou vzpomínkou a zároveň vhodným dárkem pro nastávajícího tatínka a rodinu. 

Často pracujeme s lidmi, kteří nemají s ateliérovým fotografováním žádné zkušenosti. Nemusíte mít proto obavy. Citlivě a profesionálně Vám poradíme, abychom ve výsledku dosáhli nejlepších výsledků. Nadruhou stranu se nebojte sdělit nám Vaše přání a představy, výjdeme Vám maximálně vstříc.

 

Focení dětí – dětské fotografie v ateliéru a exteriéru

Fotografie vašich dětí v jedinečných a neopakovatelných okamžicích. Vaše nejmilejší vyfotografujeme v jejich přirozeném prostředí domova, exteriéru (park, Vaše zahrada nebo jiné oblíbené místo) nebo v našem ateliéru ve Svitavách. Jejich dětské fotografie si tak uchováte nastálo ve skvělé kvalitě. Nápadité záběry a dokonalé zpracování ocení jednou právě Vaše děti.

 

Fotografie jako dárek

Využijte fotografie jako dárek. Opravdu vydařené snímky Vašich dětí potěší víc než jakýkoliv jiný dárek. Dárkové balíčky a certifikáty jsou další možností jak udělat někomu radost. Jejich nabídku naleznete na této stránce.

 

Ukázky těhotenských fotografií a fotogarfie dětí

 
Vaše jméno
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
Opište kód *Captcha code
* povinné položky
  • Ing. Ondřej Getzel, Školní 15, 56802 Svitavy
  • +420 605 733 674